Fem una cita a la primavera Benvinguda Visita la fàbrica GIENICOS

S'acosta la primavera, i és el moment perfecte per planificar una visita a la nostra fàbrica a la Xina per no només experimentar la bella temporada, sinó també ser testimoni de la tecnologia innovadora darrere de les màquines cosmètiques.

Benvingut Visita la fàbrica GIENICOS (1)

La nostra fàbrica es troba a la ciutat de Suzhou, a prop de Xangai: 30 minuts a l'aeroport i l'estació de tren de Shanghai Hongqiao, 2 hores a l'aeroport internacional de Xangai PVG amb cotxe.Estem especialitzats en la indústria cosmètica des de l'any 2011 i ens centrem en les màquines de cosmètica de color, com ara:

Els visitants poden visitar la fàbrica i obtenir una experiència de primera mà de com produïm màquines de cosmètics de principi a fi.És una oportunitat fantàstica per conèixer les complexitats del procés de fabricació i l'esforç que posem als nostres productes.

Benvingut Visita la fàbrica GIENICOS (2)

Creiem que és important establir confiança i transparència amb els nostres clients, i la visita els proporcionarà una visió increïble dels nostres mètodes i valors de producció.Ens esforcem sempre per millorar els nostres mètodes de producció i sempre estem ansiosos de rebre comentaris dels nostres clients.

A més, el nostre equip està format per professionals apassionats per la seva feina i sempre esforçant-se per oferir el millor servei possible als nostres clients.Tant si es tracta de respondre preguntes, d'explicar detalls tècnics o de proporcionar orientació i suport, el nostre equip sempre està allà per ajudar i oferir assistència quan sigui necessari.

La indústria de la bellesa és un món de ritme ràpid i en constant canvi, amb noves tendències i productes innovadors que sorgeixen constantment.Les màquines cosmètiques són essencials en aquesta indústria, ja que proporcionen la base per a una gamma de productes.A la nostra fàbrica, els visitants poden presenciar la tecnologia d'avantguarda que s'utilitza en la fabricació d'aquestes màquines, que s'utilitzen en l'elaboració de pintallavis, brillantor de llavis, rímel, pols compacte, bàlsam i altres productes cosmètics.

Benvingut Visita la fàbrica GIENICOS (3)

En conclusió, la primavera és el moment perfecte per visitar la nostra fàbrica a la Xina i experimentar la bellesa de la temporada alhora que aprofundeixem en el procés de fabricació de màquines cosmètiques.Ens centrem en la qualitat i la sostenibilitat, i ens apassiona la nostra feina.Ens sentim orgullosos dels nostres productes de confiança a tot el món i donem la benvinguda als visitants que vinguin a veure la nostra fàbrica per ells mateixos.

 

Deixar's Data a la primavera, aGIENICOSfàbrica!

 

 

Qualsevol pregunta, si us plau, escriu-nos al següent contacte:

Mailto:Sales05@genie-mail.net

Whatsapp: 0086-13482060127

Web: www.gienicos.com


Hora de publicació: abril-06-2023